زبان های انتخابی ما برای توسعه بازی های دو بعدی و توسعه برنامه ها هستند. در حالی که جاوا اسکریپت ابزاری اساسی برای توسعه دهندگان جلویی است ، اما به دلیل محبوبیت زبان سمت سرور (Node.js) به یکی از سریعترین زبانهای جهان تبدیل شده است. Node.js و JavaScript برای اجرای PayPal ، Uber ، Netflix ، LinkedIn و Medium استفاده می شوند. پایتون سریع ترین زبان در جهان است و از آن برای ساخت یوتیوب ، اینستاگرام ، Spotify ، Dropbox ، Pinterest و موارد دیگر استفاده شده است.

در زیر یک تصویر از بازی است که دانش آموزان آنلاین CodaKid یاد می گیرند در دوره آنلاین برنامه توسعه - دونده بی نهایت برنامه ما را از ابتدا بسازند.

برنامه نویسی برای کودکان راهنمای نهایی برای والدین

 همانطور که در بالا ذکر کردیم ، پایتون یک زبان اسکریپت نویسی است که بسیاری آن را یکی از آسانترین زبان برای یادگیری می دانند. برای ایجاد اینستاگرام ، یوتیوب و Spotify مورد استفاده قرار گرفت و دانشجویان حتی می توانند با استفاده از Django ، یک چارچوب وب محبوب ، از آن برای ایجاد وب سایت استفاده کنند.

CodaKid اخیراً Python for Kids را معرفی کرده است که به کودکان می آموزد چگونه انواع بازیهای هیجان انگیز را از ابتدا ایجاد کنند.

برای داشتن راهنمای دقیق تر در مورد بهترین زبان های برنامه نویسی برای بچه ها ، لطفاً مقاله ما را ببینید ، "7 زبان برنامه نویسی برتر کودکان در سال 2019!"

ما همچنین طرفداران بزرگ Lua هستیم ، زیرا این زبان اسکریپت نویسی است که Roblox Studio ، یکی از سیستم عامل های برنامه نویسی و بازی بچه های مورد علاقه ما را قدرت می بخشد. خواندن و فهمیدن Lua آسان است و برنامه نویسی Lua با Roblox راهی سرگرم کننده برای ساخت بازی های شخصی و حتی کسب درآمد آنلاین از طریق Roblox Marketplace در اختیار دانشجویان قرار می دهد!

 


باید ها و نباید های برنامه نویسی کودکان برنامه ,نویسی ,زبان ,استفاده ,کودکان ,بازی ,برنامه نویسی ,اسکریپت نویسی ,برای ایجاد ,زبان اسکریپت ,نویسی برای ,زبان اسکریپت نویسی منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
game کتابخانه امام خمینی"ره" آموزش و خدمات بهینه سازی سایت|آموزش سئو تعمیرات ویرپول در تهران خلوتی فارغ از هیاهوی شهر ستاره بازی Zero Kynleezrw1 paikka ss می شاپ